> Kas ir pirts?

> Pirts tradīcijas pasaulē

> Ja esi izlēmis nopērties...

> Pirts procedūru iedarbība

> Pirts lietas

> Pirmā palīdzība

> Vairāk par alu

> Pirts kurināšana

> Ja esi nolēmis celt...

> Veselīgam dzīvesveidam

> Ūdens procedūras

> Fitoterapija un aromterapija

> Skaistumam un veselībai

> ---separator---

> Ifrasarkano staru siltuma sauna

> Sieviete un pirts

> Pirts un sports

> Latvijas Pirts Savienība

Pirts lietas
Iebūvējamās pirtis
Pirts kubls
Interesantākie pirts piedāvājumi
Pirts projekti
Pirts būvniecība (guļbūve, koka karkass, frēzbaļķu pirts)

Anekdotes par pirts tēmu.
Karikatūras

Par konkursa atklāŠanu laicīgi paziŅosim!

Pirtslietas viesojas

Forums

Sludinājumi

Pieteikties uz e-jaunumiem

31.
maijs
2020
PIRTNIEKU SACENSĪBAS

Biedrības „Latvijas Pirts savienība” un „Latvijas pirtis” aicina Pirtniekus, Pirts speciālistus un Pirtsmīļus piedalīties

"Pirmajās Latvijas pirtnieku meistarības sacensībās",

kas notiks 2011. gada 6. februārī. Vieta: http://pie-zeltites-viesu-nams.uz-kartes.zl.lv/

Pieteikšanās līdz 3. februārim plkst. 17.00

Sacensību sākums plkst. 11.00
Dalībnieku reģistrācija no 10.00 līdz 10.30

Sacensībās drīkst piedalīties Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji no 18 gadu vecuma. Vīrieši un sievietes startēs vienā grupā.

Uz sacensībām jāierodas ar savām pirts slotiņām un pēršanas procedūras palīgrīkiem, kuri tiks izmantoti pēršanas procesa laikā, kā arī atbilstošā pirtnieka tērpā (tas var būt arī dvielis, palags, halāts utml.), līdz ņemot savas čības, cepuri utml.)

Sacensībās tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji. Pirmās un otrās vietas ieguvēji balvās saņems pilnu apmaksātu dalību Trešajās Starptautiskajās Pirtnieku meistarsacīkstēs Lietuvā, kas norisināsies 2011. gada 12. februārī, kā arī vērtīgas balvas no sponsoriem un organizatoriem, bet trešās vietas ieguvējs saņems vērtīgu balvu.

Papildus informācija:

Sacensību dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla žūrija, kas sastāvēs no 5 cilvēkiem. Vērtēšana notiks pēc 6 kritērijiem. Katrs kritērijs tiks vērtēts vērtību skalā no 0 līdz 6. Kopējais katra dalībnieka atsevišķais vērtējums tiks noteikts sasummējot visu tiesnešu vērtējumus par visiem kritērijiem.

Skatītājiem ieejas maksa – 10,00Ls

Skatītājiem jāpiesakās līdz 2011. gada 3. februārim plkst. 17.00 sūtot vēstules uz info@pirtslietas.lv (vārds, uzvārds, epasts, telefons)

Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu zvaniet sacensību koordinatoram Romualdam Lamsteram pa tel: 29464395

 Pieteikšanās notiek sūtot epastu uz info@pirtslietas.lv (vārds, uzvārds, epasts, telefons)

Pasākuma atbalstītāji un sponsori:

Portāls – pirtslietas.lv – informatīvais atbalstītājs un sponsors

Portāls – pirtis.lv – informatīvais atbalstītājs un sponsors

Portāls – termorelax.lv – informatīvais atbalstītājs

 

Sacensību vērtēšanas kritēriji.

  1. Sevis prezentēšana, kontakts ar publiku un pēršanas procedūras izskaidrošana – īsa klātesošo uzruna, priekšā stādīšanās, īss veicamo darbību apraksts un skaidrojums, pēršanas veida un metodes izvēles pamatojums, pielietoto pirts slotiņu un citu palīgrīku īss raksturojums, pēršanas procedūras būtības atklāšana, spēja uzturēt publikas interesi.
  2. Pēršanas procedūras izpildes drošums un darba vietas ergonomika – pirtnieka darba vietas drošs, ērts, racionāls un ergonomisks iekārtojums attiecībā uz sevi un peramo, pēršanas laikā izmantojamo darba instrumentu (pirts slotiņas, pēršanas papildrīki, kosmētiskie līdzekļi u.c.) sasniedzamība un pielietošanas drošums, pirtnieka un peramā atrašanās drošā attālumā no pirts krāsns un pārāk spēcīgas karstā tvaika ietekmes, kā arī saskares ar citiem veselībai bīstamiem un pēršanas procedūru traucējošiem priekšmetiem.
  3. Psiholoģiskais kontakts ar peramo – peramā vajadzību izprašana un vēlmju respektēšana, iejūtība, cieņa, spēja saprasties ar peramo un tā uzticības iegūšana, māka ar vārdiem sagatavot, atslābināt un  nomierināt peramo, un radīt viņam drošības sajūtu pēršanas procedūras laikā.
  4. Dalībnieka vizuālais izskats un pēršanas procedūras izpildes estētiskums – atbilstoša darba apģērba izvēle, tā funkcionalitāte, ērtums, piemērotība, dizains, drošības un ķermeņa aizsardzības faktora ievērošana pēršanas laikā, ētiskā aspekta ievērošana attiecībā uz peramo un klātesošajiem. Pēršanas procesā izpildāmo ķermeņa kustību, pārvietošanās un citu darbību estētiskums, plastika un harmoniskums, pirtnieka stāja un līdzsvara izjūta pēršanas procedūras laikā, dalībnieka kustību un darbību ergonomiskums.
  5. Darbs ar ķermeni pēršanas procedūras laikā – dažāda veida masējošo kustību un masāžas elementu pielietošana, māka ar savām darbībām atslābināt peramā ķermeni, izmantojot pirts slotiņas, dažādus palīgrīkus, savas rokas, ķermeņa skaistumkopšanas līdzekļus, vibrāciju tehnikas metodes, gaismas un skaņas iedarbību, stiepšanas paņēmienus u.c.
  6. Pēršanas procedūras izpildes tehnika – dažādu pēršanas veidu pielietojums, to paņēmienu daudzveidība, pēršanas procesa struktūra, peramā ķermeņa dziļas un pakāpeniskas izsildīšanas paņēmieni, bezpieskārienu un pieskārienu pēršanu demonstrācija. Izvēlētās pēršanas metodes un stila mērķtiecīga izvēle, pēršanā izmantoto slotiņu un citu palīgrīku metodiska un pamatota izvēle, peramā ērta, droša, atbilstoša dotajiem apstākļiem un mērķtiecīga noguldīšana un peramās pirts lāvas.

Paskaidrojums. Vienlaicīga divu pirts slotu izmantošana pēršanas laikā tiks vērtēta augstāk kā vienas pirts slotas izmantošana. Pirts slotu un palīgrīku izvēle izpildot pēršanas procedūru ir katra individuāla izvēle, to skaits un daudzveidība tiešā veidā netiks uzskatīta par priekšrocību, būtiska ir to pareiza izvēle, mērķtiecīga pielietošana un veikto darbību izpratne. Atļauts pēršanas procedūras laikā izmantot pirts slotu paklājiņus, dažāda veida aplikācijas, norīvēšanu, noberšanu un masāžu ar pirts slotiņām, kā arī papildināt to pielietojot masāžas elementus, ķermeņa ierīvēšanas, ieeļļošanas un noberšanas paņēmienus, izmantojot ķermeņa skaistumkopšanas līdzekļus un citus pirts procesa palīgrīkus un materiālus utml.

  1. Pirts tvaika vadīšana – ietver sevī māku laicīgi sajust, uztvert un vadīt pirts karsto tvaiku, mērķtiecīgi to virzīt ar pirts slotiņām uz peramā ķermeni, lai to pakāpeniski un dziļi izsildītu, nepārkarsējot vai neapsvilinot tā jūtīgākās vietas.

 
PIRTS KATALOGS, Pirtis, viesu mājas, atpūtas mājas, kempingi, pirtnieki

Pirts/atpūtas vietas PIEVIENOŠANA katalogam

Seko Pirtslietas.lv TWITTER.com

PIRTS BŪVNIECĪBA (GUļBŪVE, KOKA KARKASS, FRĒZBAļķU PIRTS)

Pirts kubli par
ražotāja cenām!

Pirts - saunas iebūvēšana mājā/dzīvoklī

www.zemnieks.info
(veselīgi lauku produkti no zemniekiem)

KAS/KUR/KAD arhīvs

 Jūsu reklāma poŗtālā tikai no 1Ls dienā >Vai Jums būtu interese iestāties ''Pirts mīļotāju'' klubiņā?
 Ja tāds būtu, tad noteikti pievienotos.
 Nē, mani tas neinteresē.
 Vajadzīga papildus informācija.
Par mums Statistika