Izdrukāts no: http://www.pirtslietas.lv/web/index.php?id=401675&printDocument=true
Datums: 05.04.2020 00:57
 

Kur un kā pavadīt brīvdienas ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem?

Brīvdienu nams „Milža slota” piedāvā aktīvu un relaksējošu atpūtu svaigā gaisā pie ezera: ar sportiskām aktivitātēm, veselīgu pirti, komfortabliem numuriem, kvalitatīviem un garšīgiem ēdieniem pēc jūsu izvēles, ka arī atraktīvas atrakcijas bez ierobežojuma.


Padari savu ballīti par piedzīvojumu!

Jūsu piedzīvojums sākas: atbraucat, iekārtojaties labiekārtotos numuriņos un dodaties apskatīt brīnišķīgu, gleznainu apkārti. Varbūt kāds no jums paņem laivu un izpēta ezera apkārtni, kāds vienkārši bauda klusumu. Pirtnieks gatavo ilgi gaidīto pirti, jūs kopā ar pavāru cepiet mūsu gatavoto šašliku jaukā grila mājiņā un baudiet sagatavotās uzkodas. Tad ir gaidītā pirts visām gaumēm, pirtnieks iesaka kā labāk pērties. Kas grib eksotiskākas izjūtas, var relaksēties hidromasāžas SPA baseinā zem klajas debess. Jautrā kompānijā skan dziesmas, mūsu karaoke padarīs jūsu vakaru vēl jautrāku.

Nākamā diena aktīvāka - ar izklaides garšu! Pēc rīta peldes visus sagaida „čempiona” brokastis, pēc tam sporta deju kursi. Atpūšoties brīvdienu namā, jūs apvienojat patīkamo ar lietderīgo un apgūstat vairākas dejas: Vīnes valsi, lēno valsi, rumbu, sambu, čačača, fokstrotu un kvikstepu, kā arī populāro salsu.Deja apliecina dzīvesprieku, nebeidzamu optimismu ar veselīga avantūrisma piedevu, tā simbolizē vīrieša un sievietes attiecības. Jums prieku rada tas, ka esat kopā,
ka līdzās ir ezers, saule un dejojoši cilvēki. Jūs aizmirstat visas problēmas un baudāt viens otra klātbūtni. Vēlāk iespēja doties ceļā ar velosipēdu pa izvēlēto maršrutu: Mazais loks, piemērots ģimenei ar bērniem; Sējas ainavu ceļi; Rāmkalni – Milža slota.

Esam 49 km no Rīgas, 10 km no Saulkrastiem, 5 km no Bīriņiem. Pabažos, kas atrodas pie pasakainā Pabažu ezera, kur jūs esat mīļi gaidīti brīvdienu namā „Milža slota”. Ērti novietot automašīnu.