> Kas ir pirts?

> Pirts tradīcijas pasaulē

> Ja esi izlēmis nopērties...

> Pirts procedūru iedarbība

> Pirts lietas

> Pirmā palīdzība

> Vairāk par alu

> Pirts kurināšana

> Ja esi nolēmis celt...

> Veselīgam dzīvesveidam

> Ūdens procedūras

> Fitoterapija un aromterapija

> Skaistumam un veselībai

> ---separator---

> Ifrasarkano staru siltuma sauna

> Sieviete un pirts

> Pirts un sports

> Latvijas Pirts Savienība

Pirts lietas
Iebūvējamās pirtis
Pirts kubls
Interesantākie pirts piedāvājumi
Pirts projekti
Pirts būvniecība (guļbūve, koka karkass, frēzbaļķu pirts)

Anekdotes par pirts tēmu.
Karikatūras

Par konkursa atklāŠanu laicīgi paziŅosim!

Pirtslietas viesojas

Forums

Sludinājumi

Pieteikties uz e-jaunumiem

26.
maijs
2020
TĀ ARĪ GADĀS!
 

    Katru gadu septembra sākumā ar draugiem rīkojam ‘lielo pirts gājienu’, kas skolas un studiju gados bija veltīti rudens atnākšanai. Kopā esam 10 draugi. Takā ikdienā satiekamies reti, šie pasākumi vienmēr izvēršas īpaši jautri. Atceramies dažādus smieklīgus atgadījumu, dalāmies savos paveiktajos darbos, jokojam viens par otru un skatāmies iepriekšējo gadu filmētās video kasetes. 
    ‘Lielajā pirts gājienā’ parasti ejam vieni bez meitenēm. Mūsu draudzenes pie tā bija radušas un nekādas pretenzijas necēla. Tomēr šajā reizē sanāca savādāk- Ivars bija iepazinies ar kādu meiteni, kurā bija neprātīgi iemīlējies un apsolījis viņu paņemt līdzi. Tā nu nolēmām šoreiz tradīciju pamainīt un draudzenes līdzi ņēmām visi.
Tā nu viss sākās...
    Meitenes tā bija sapriecājušās, ka nu beidzot varēs pašas piedalīties ‘Lielajā pirts gājienā’ un pavērot to no malas. Par ‘nelaimi’ mūsu draudzenes ir savstarpēji pazīstamas un sazvanoties izdomāja pasākuma programmu, sāka gatavot salātus, dažādas maizītes, cept cepešus un kūkas. Tas pat vairs nelikās smieklīgi, jo parasti dzeram alu, bet uzkožamajos sagādājam sieru un ķiploku grauzdiņus...
     Pienāca vakars un ar noīrētu autobusu devāmies uz pirti, kas atrodas ārpus Rīgas. Meitenes salīda vienā bariņā. Visu turpceļu skaļi ķiķināja un dziedāja dažādas gaudu dziesmas. Beidzot bijām nonākuši galapunktā un varējām mierīgi uzelpot, kamēr sievietes klāja galdu un uzposa telpas. 
    Viss jau bija gatavs un varēja sēsties pie galda, lai ieturētu ‘svinīgo mielastu’, bet lai cik dīvaini arī tas nebūtu viens no draugiem kavēja... Ivars! Tomēr nolēmām sēsties pie galda viņu nesagaidot. Mielasts patiesi bija garšīgs, bet pati doma par to, ka šim vakaram vajadzēja izvērsties savādāk nelika mieru. Parasti uzsaucam tostu par tikšanos. Šoreiz pirmo tostu nomainīja kāds cits, tas skanēja dzejas vārdiem un tā autore bija Andra sieva. 
   Tā laiks gāja un mūs sagaidīja aizvien lielāki pārsteigumi, dažādas spēles, karaoke un atjautības uzdevumi. ‘Lielais pirts gājiens’ bija izgāzies, pat īsti normāli nevarējām atslābināties, jo pati atmosfēra jau bija kā uz nažiem. Meitenes bija labi ieņēmušas. Citas kļuva dusmīgas, jo draugi par daudz derot. Kāda kļuva greizsirdīga, jo skatoties vecos video kadrus ieraudzīja savu puisi ar bijušo meiteni. 
    Pie pirts mājiņas piebrauca mašīna. Tas bija Ivars. Nopriecājāmies, ka vismaz varēsim apskatīt viņa jauno draudzeni. Ivars ienāca viens... Ivara meitene neieradās, jo esot nolēmusi šo vakaru pavadīt ar draudzenēm...

    Kā par mierinājumu Ivars pavēstīja: ‘Viņa solījās atbraukt nākošreiz...!’

Tā arī gadās!
Gaidīsim nākošo gadu...

Jānis
PIRTS KATALOGS, Pirtis, viesu mājas, atpūtas mājas, kempingi, pirtnieki

Pirts/atpūtas vietas PIEVIENOŠANA katalogam

Seko Pirtslietas.lv TWITTER.com

PIRTS BŪVNIECĪBA (GUļBŪVE, KOKA KARKASS, FRĒZBAļķU PIRTS)

Pirts kubli par
ražotāja cenām!

Pirts - saunas iebūvēšana mājā/dzīvoklī

www.zemnieks.info
(veselīgi lauku produkti no zemniekiem)

KAS/KUR/KAD arhīvs

 Jūsu reklāma poŗtālā tikai no 1Ls dienā >Vai Jums būtu interese iestāties ''Pirts mīļotāju'' klubiņā?
 Ja tāds būtu, tad noteikti pievienotos.
 Nē, mani tas neinteresē.
 Vajadzīga papildus informācija.
Par mums Statistika