Izdrukāts no: http://www.pirtslietas.lv/web/index.php?id=401627&printDocument=true
Datums: 28.02.2021 08:58

Sadarbības piedāvājums pirts un viesu namu saimniekiem

A. God. pirts saimniek!

Portāls www.pirtslietas.lv apkopo informāciju par pirts procedūrām un pirts vietām Latvijā. Pirmsākumi portāla izveidei meklējami jau 2002.gada beigās, kad tika uzsākts veidot pašreizējais www.pirtslietas.lv informatīvais materiāls, kas izpelnījies daudzu lasītāju un masu mediju atzinību. Portāla veidotājs ir kompānija SIA ETILTS, kas jau no 2000.gada nodarbojas ar interneta risinājumu izveidi.

Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīves veidu, izplatīt informāciju par piršu tradīcijām pasaulē, informēt par aktuāliem notikumiem, apkopot un izveidot pilnīgu piršu, viesu namu un citu atpūtas vietu datubāzi Latvijā. 

Pašreiz projekta radošā grupa ir sākusi aktīvu darbu pie pirts vietu – viesu namu apzināšanu. Mēs esam izstrādājuši sadarbības modeli, kas ir izdevīgs viesu māju īpašniekiem, un arī projekta veidotājiem. Mūsu mērķis nav pieprasīt gada maksu par informācijas  ievietošanu, bet gan pārdot Jūsu pakalpojumus.

Šīs reorganizācijas rezultātā projekts www.pirtslietas.lv kļūst par Jūsu biznesa pārdošanas aģentu, kas regulāri Jums piegādās klientus. Jums nebūs jāmaksā gada maksa par pirts informācijas ievietošanu mūsu sistēmā. Par pārdošanas aģenta padarīto Jūs varēsiet paši izvēlēties komisijas procentu, kuru esat ar mieru atvēlēt, lai saņemtu vairāk klientus. 

www.pirtslietas.lv tehniskais risinājums ir pārveidots un modernizēts līdz tādam līmenim, ka informāciju ievietot un mainīt varat Jūs paši. Tas nozīmē, ka ja Jums vajadzēs izmainīt cenu par kādu no Jūsu pakalpojumiem, vai pievienot jaunu pakalpojumu, ko Jūs varat piedāvāt saviem klientiem, Jūs to varat izdarīt paši bez papildus zvanīšanas uz SIA ETILTS biroju. Tas ekonomēs Jūsu laiku un resursus, un informācija līdz Jūsu klientam nonāks vienā mirklī!

Aizpildīt anketu un ieniegt informāciju par Jūsu pirti Jūs varat šeit: http://www.pirtslietas.lv/web/?id=400288

Informācija jāaizpilda ļoti rūpīgi, jo to redzēs visi Jūsu klienti! Ja Jums vajadzēs palīdzību, mēs palīdzēsim, zvaniet kaut anketas aizpildīšanas laikā!

Pēc informācijas saņemšanas mēs noslēgsim līgumu, un mūsu sadarbība var sākties. Tas ir tieši tik vienkārši, jo pārējos sagatavošanas darbus jau mēs esam padarījuši. Aizpildot anketu Jums nevajag papildus mūs informēt, jo mēs to redzēsim gan mūsu izveidotajā risinājumā, gan saņemsim to uz e-pastu info@pirtslietas.lv . Pēc informācijas apstrādes un līguma sagatavošanas mēs ar Jums sazināsimies.

Pirts anketas aizpildīšanas vieta: http://www.pirtslietas.lv/web/?id=400288

Ar sveicieniem un uz sadarbību!
Martiņš Silgals

SIA ETILTS valdes loceklis
Projekta www.pirtslietas.lv attīstītājs
Kontakti: 29227934, info@pirtslietas.lv

----------------------------------------------
Interneta risinājumi (web lapu dizains, web lapu programmēšana, web lapu atjaunošana), konsultācijas, attīstība un izstrāde: www.etilts.lv