Baltic Beach Hotel    Viesnīca

25 km no Rīgas
 1 no 10 

Baltic Beach Hotel informācija:


Jūsu atpūtai un labsajūtai piedāvājam atpūsties viesnīcas Baltic Beach Hotel SPA centra relaksācijas zonā Flamingo un pirts kompleksā Slāvu sēta. Te varat veldzēt savu ķermeni un garu, peldoties SPA baseinā, kur ierīkota pretstraume, kaskādes un zemūdens masāžas strūklas. Slāvu sētā atrodas Latvijā ekskluzīva un unikāla krievu pirts, kurā atrodas 14 tonnu smaga slēgtā akmens krāsns no Karēlijas granīta. Unikālā akmens krāsns nodrošina īpaši vieglu garu un maksimālu skābekļa saglabāšanos pirtī pretēji elektriskajām krāsnīm, kas sadedzina skābekli. Reti sastopamā akmens krāsns un tās uzbūves tehnika, materiāls un kurināšanas specifika nodrošina ļoti vieglu un maigu garu, vienlaikus saglabājot ķermenim nepieciešamo skābekļa daudzumu. Karsēšanās un pēršanās šajā īpašajā pirtī ir neatkārtojams miesas un dvēseles baudījums. Turklāt varat relaksēties Vichy dušā vai džakuzi vannā un uzturēt veselu garu krievu vai turku pirtīs, izbaudīt krievu pirts pēršanās un turku pirts masāžas rituālus. Relaksācijas zona Flamingo ir atpūtas un relaksācijas meka, kur katrs atradīs sev piemērotāko baudījumu. Relaksācijas zonu Flamingo, pirts kompleksu Slāvu sēta un lielo, 25 m garo baseinu ar jūras ūdeni un āra terasi ir iespējams apvienot vienā lielā, patīkamai atpūtai piemērotā SPA un ūdens izklaides centrā. Te var organizēt grandiozus saviesīgos, interesantus korporatīvos, individuālos u. c. pasākumus, uzņemot līdz pat 200 viesiem. Jūsu rīcībā būs baseini, kaskādes, pirtis, masāžas, mineralizētās dušas, fitobārs un citi SPA centra piedāvātie pakalpojumi. Profesionāls apkalpojošais personāls nodrošinās, lai pasākums nevainojami izdotos.

Baltic Beach Hotel piedāvā:

* Konferences
* Uzņēmuma pasākums
* Atpūta divatā
* Atpūta draugu lokā
* Banketzāle
* Nakšņošana
* Pirts
* Baseins
* Džakūzī
* Pēršanās procedūras
* Karaoke
* Dzīvā mūzika
* Deju zāle
* Kamīnzāle
* Sporta laukums

Cilvēku skaits (līdz): 800
Nakšņošanas iespēja (līdz): 350
 
Pakalpojums Cena Vienība Papildus informācija Skaits Rezervēt
Pēršanās procedūras11,38 EUR10 minCenā iekļauta pirtsslota
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (lielā gulta)101,02 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: lielo gultu, vannas istabu, tualeti, balkonu, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, ledusskapi, seifu un matu fēnu.
Nakšņošana 1-vietīgā numura83,95 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: lielo gultu, vannas istabu, tualeti, balkonu, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, ledusskapi, seifu un matu fēnu.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (divas gultas)64,03 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: divām gultām, vannas istabu, tualeti, balkonu, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, ledusskapi, seifu un matu fēnu.
Nakšņošana 1-vietīgā numura49,80 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: divām gultām, vannas istabu, tualeti, balkonu, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, ledusskapi, seifu un matu fēnu.
Nakšņošana LUX numurā184,97 EURDiennaktsLukss ar terasi. Numuriņš ir aprīkots ar lielo gultu, vannas istabu ar tualeti, dīvānu, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, mini bāru, seifu, matu fēnu un galvenais – atsevišķu izeju uz terasi.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (divas gultas)133,75 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: divām gultām, vannas istabu, tualeti, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, mini bāru, seifu un matu fēnu.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (lielā gulta)119,52 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: lielo gultu, vannas istabu, tualeti, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, mini bāru, seifu un matu fēnu.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (divas gultas)112,41 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: divām gultām, vannas istabu, tualeti, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, mini bāru, seifu un matu fēnu.
Nakšņošana 1-vietīgā numura98,18 EURDiennaktsŠīs kategorijas numuri ir aprīkoti ar: lielo gultu, vannas istabu, tualeti, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, mini bāru, seifu un matu fēnu.
Apartaments13 873,00 EURMēnesisMūsu dārza mājas apartaments „Golden Beach” atrodas mājas 1. un 2.stāvā un tajā ir: guļamistaba, kabinets, viesistaba ar kamīnu un virtuvi, 2 vannas istabas, WC, sauna ar dušas telpu, balkons, terase, atsevišķa autostāvvieta un dārzs.
Apartaments4 268,62 EURNedēļaMūsu dārza mājas apartaments „Golden Beach” atrodas mājas 1. un 2.stāvā un tajā ir: guļamistaba, kabinets, viesistaba ar kamīnu un virtuvi, 2 vannas istabas, WC, sauna ar dušas telpu, balkons, terase, atsevišķa autostāvvieta un dārzs.
Pirts8,54 EUR
Medus/Kviešu maska14,23 EUR30 min
Bērza slotiņa2,85 EURGabals
Eikaliptu pirtsslota4,27 EURGabals
Apartaments640,29 EURDienaMūsu dārza mājas apartaments „Golden Beach” atrodas mājas 1. un 2.stāvā un tajā ir: guļamistaba, kabinets, viesistaba ar kamīnu un virtuvi, 2 vannas istabas, WC, sauna ar dušas telpu, balkons, terase, atsevišķa autostāvvieta un dārzs.
Pirts14,23 EUR1,5 stunda
Nakšņošana LUX numurā176,44 EURDiennakts2 istabu numuriņš ir aprīkots ar vienu lielo vai divām gultām, vannas istabu un atsevišķu tualeti, dīvānu, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, telefonu, interneta pieslēgumu, mini bāru, seifu, matu fēnu.
Apartaments162,21 EURDiennaktsŠie 2 istabu numuriņi ir aprīkoti ar virtuvi, elektrisko tējkannu, turku kanniņu kafijai, plīti, ledusskapi un dažādiem traukiem, 2 gultām, tualeti un vannas istabu, dīvānu, diviem atpūtas krēsliem, balkonu, gaisa kondicionētāju, TV un maksas TV, tel

Laika periods: no     līdz 
Cilvēku skaits:
Pasūtītāja dati
Vārds, uzvārds/Nosaukums:*
Telefons:*
E-pasts:*
Jūsu ziņa:
Drošības kods: