Villa Dole    Viesu nams

20 km no Rīgas
 1 no 10 

Villa Dole informācija:


“Villa Dole” ir jauna viesu māja Rīgas tuvumā – Doles salā. Tā celta 2004. gadā, pārbūvējot senu dzīvojamo ēku. Viesu nams atrodas ļoti skaistā vietā pašā Daugavas krastā – no vienas puses to ieskauj upe, no otras – mūžzaļš mežs. Pie mājas ir plaša teritorija un dārzs, kur sarīkot sporta spēles vai arī pikniku draugu lokā. Daugavas krastā var atrast vietu gan mierīgai pasēdēšanai, gan makšķerēšanai, gan aktīvai atpūtai. Par senām nēģu un lašu zvejas tradīcijām pastāstīs mājas saimnieks, kura tēvs ir bijis viens no varenākajiem Doles salas zvejniekiem. Šķūnī apskatāma senlietu izstāde – savu mūžu nokalpojuši zvejas piederumi un citas senlietas. No pilsētas noguruma palīdzēs atbrīvoties karsētava. Viesu nama pirmajā stāvā ir svinību zāle, kas piemērota gan jautrām viesībām ar bagātīgi klātiem galdiem un dejām, gan lietišķām sanāksmēm, semināriem. Viesu namā ir četri numuri – Saules, Meža, Mēness un Daugavas istabas. Katrs numurs ir paredzēts divām personām, savukārt augšstāva Daugavas istaba būs īsti piemērota arī četru personu ģimenei. Katrā numurā ir atsevišķa higiēnas telpa. Visos numuros ir iespējams izvietot papildu gultas vietas.

Villa Dole piedāvā:

* Konferences
* Uzņēmuma pasākums
* Atpūta divatā
* Atpūta draugu lokā
* Banketzāle
* Nakšņošana
* Pirts
* Džakūzī
* Pēršanās procedūras
* Sporta laukums
* Makšķerēšana
* Velosipēdu īre

Cilvēku skaits (līdz): 55
Nakšņošanas iespēja (līdz): 30
 
Pakalpojums Cena Vienība Papildus informācija Skaits Rezervēt
Banketu zāle142,29 EURDienaKonferencei vai banketam (līdz 50 personām) viesu namā. (papildu izmaksās - ēdināšana)
Konferenču telpa142,29 EURDienaKonferencei vai banketam (līdz 50 personām) viesu namā. (papildu izmaksās - ēdināšana)
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (lielā gulta)35,57 EURNaktsMēness istaba. Cenā iekļauts - gultas drēbes, tualetes piederumi, WC, duša.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (lielā gulta)49,80 EURNaktsDaugavas istaba. Paveras lielisks skats uz Daugavu. 2 balkoni. cenā iekļauts - gultas drēbes, tualetes piederumi, WC, duša, vanna.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (lielā gulta)42,69 EURNaktsMeža istaba. 2 balkoni. Paveras lielisks skats uz lauku un mežu. Cenā iekļauts - Gultas drēbes, tualetes piederumi, WC, duša.
Pirts7,11 EURKatra nākamā stunda
Nakšņošana ģimenes numurā42,69 EURNaktsSaules istaba. 4 gultas. Ir balkons. cenā iekļauts - Gultas drēbes, tualetes piederumi, WC, duša.
Pirts42,69 EUR3 stundasKompānijai līdz 20 personām, minimālais laiks 3 st. (karsētava, pirtsslotas, duša, WC)
Džakūzī21,34 EURStundaPeldes procedūras siltā ūdenī veicina asinsvadu paplašināšanos, uzlabo asinsriti un palielina skābekļa pieplūdi visā organismā. Sasildīta ūdens plūsmas var aktīvi stimulēt Jūsu muskuļus, maiga pieskaršanās var izraisīt atslābinošu reakciju, var masēt
Gultu papildvietu skaits5,69 EURGabalsPieaugušajiem
Gultu papildvietu skaits4,27 EURNaktsBērniem
Sporta laukums0,00 EURDiena

Laika periods: no     līdz 
Cilvēku skaits:
Pasūtītāja dati
Vārds, uzvārds/Nosaukums:*
Telefons:*
E-pasts:*
Jūsu ziņa:
Drošības kods: