Park Hotel Latgola    Viesnīca

220 km no Rīgas
 1 no 3 

Park Hotel Latgola informācija:


Viesnīca Park Hotel „Latgola” piedāvā 118 ērtus un labi aprīkotus numurus. Jaunā trīszvaigžņu viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā, blakus labākajām izklaides un atpūtas vietām, kā arī dzelzceļa stacijai un autoostai. Šeit Jūs varēsiet ne tikai atpūsties viesnīcā, izbaudot neizsakāmu atpūtu karstā saunā ar džakuzi vai izsmalcinātu maltīti Rotko panorāma-bārā, bet arī apskatīt Daugavpils novada kultūrvēsturisko mantojumu, pakavēties pie neaizmirstamajām dabas ainavām un iepazīt savdabīgo Latgales kultūru. Šī būs lieliska vieta Jūsu atpūtai un biznesa darījumiem!

Park Hotel Latgola piedāvā:

* Konferences
* Uzņēmuma pasākums
* Atpūta divatā
* Atpūta draugu lokā
* Banketzāle
* Nakšņošana
* Džakūzī
* Deju zāle

Cilvēku skaits (līdz): 8
Nakšņošanas iespēja (līdz): 236
 
Pakalpojums Cena Vienība Papildus informācija Skaits Rezervēt
Konferenču telpa298,80 EURDienakonferenču zāle (platība 188.7 m2) var uzņemt līdz 180 cilvēkiem. Šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu- tāfeles, kodoskops un ekrāns, TV, video aparatūra, audio aparatūra, mikrofoni.
Konferenču telpa59,76 EURStundakonferenču zāle (platība 188.7 m2) var uzņemt līdz 180 cilvēkiem. Šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu- tāfeles, kodoskops un ekrāns, TV, video aparatūra, audio aparatūra, mikrofoni.
Konferenču telpa81,10 EURDienaViesnīca piedāvā 2 mazās konferenču zāles (platība 36.9 m2), kurās var uzņemt līdz 20 cilvēkiem katrā. Cenā ir iekļauts - tāfeles, kodos kops un ekrāns. Aprīkojums par papildus maksu – projektors, interneta pieslēgums, dators.
Pirts42,69 EUR2. stundasSauna ar džakūzī 8. cilvēkiem
Atpūtas telpa19,92 EURStunda
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (divas gultas)69,72 EURNaktsGaišs un plašs ar skaistu skatu uz pilsētas centrālo laukumu un parku. Numurā ir ērtas gultas (210x100cm), jauks atpūtas stūrītis, visas labierīcības, to skaitā vanna. Numurs ir aprīkots ar vannu/dušu, tualeti
Konferenču telpa39,84 EURStundaViesnīca piedāvā 2 mazās konferenču zāles (platība 36.9 m2), kurās var uzņemt līdz 20 cilvēkiem katrā. Cenā ir iekļauts - tāfeles, kodos kops un ekrāns. Aprīkojums par papildus maksu – projektors, interneta pieslēgums, dators.
Apartaments298,80 EURNaktsdivstāvu numurs, kas sastāv no trim oriģināli un grezni iekārtotām istabām. Šajā numurā ir viss Jūsu komfortam. Jums būs lieliska iespēja izbaudīt burbuļvannu un pasakainu atpūtu apartamenta karaliskajā gultā (200x210cm).
Nakšņošana LUX numurā99,60 EURNaktsEleganti un gaumīgi iekārtots divvistabu numurs ar viesistabu un mājīgu guļamistabu, kas ļaus Jums justies kā mājās. Numurā ir visas ērtības, liela divguļamā gulta (200x210cm), vanna, minibārs un darbagalds.
Konferenču telpa24,19 EURStundaViesnīca piedāvā 2 semināru telpas (platība 30,3 m2), kurās var uzņemt līdz 14 cilvēkiem katrā. Semināru telpu īres cenā ietilpst tāfeles, kodos kops un ekrāns. Aprīkojums par papildus maksu – projektors, interneta pieslēgums, dators.
Konferenču telpa59,76 EURDienaViesnīca piedāvā 2 semināru telpas (platība 30,3 m2), kurās var uzņemt līdz 14 cilvēkiem katrā. Semināru telpu īres cenā ietilpst tāfeles, kodos kops un ekrāns. Aprīkojums par papildus maksu – projektors, interneta pieslēgums, dators.

Laika periods: no     līdz 
Cilvēku skaits:
Pasūtītāja dati
Vārds, uzvārds/Nosaukums:*
Telefons:*
E-pasts:*
Jūsu ziņa:
Drošības kods: