Medzābaki    Viesnīca

25 km no Rīgas
 1 no 7 

Medzābaki informācija:


Jau sen aizmirsies, kā tas ir... Pamosties klusumā, pilnu krūti ieelpot svaigo gaisu, ar tikai ezeram raksturīgu, gandrīz netveramu aromātu. Saules atspīdums ūdenī, sīku vilnīšu saulaina ņirboņa uz griestiem. Klusums, miers, nesteidzīga rosība. Atcerēties vakardienas jauki pavadīto vakaru, sajust kā pirtī un baseinā veldzēto ķermeni caurstrāvo svaiga enerģija. Salda spriedze, kas pacilā, piepilda ar vēl nebijušām idejām, un visaptverošu mirdzumu acīs. Satikt dziļa miega spirdzinātus draugus un kolēģus, mierīgi izbaudīt gardas brokastis mājīgā gaisotnē, uzmundrinoša kafijas smarža apsola tik pierasto sajūtu: Jauna diena var sākties! Lūk, tā ir atpūta! Prasmīgi apvienojot senatnīgo ar mūsdienīgo, ir izveidota lieliska vieta atpūtai un biznesam – viesnīca, restorāns, konferenču zāles, sauna ar baseinu un bērnu laukums. Viesnīca Medzābaki – pilnīgi noteikti ir labākā atpūtas vieta Rīgas rajonā.

Medzābaki piedāvā:

* Konferences
* Uzņēmuma pasākums
* Atpūta divatā
* Atpūta draugu lokā
* Banketzāle
* Nakšņošana
* Pirts
* Baseins
* Dzīvā mūzika
* Makšķerēšana
* Laivu noma

Cilvēku skaits (līdz): 200
Nakšņošanas iespēja (līdz): 170
 
Pakalpojums Cena Vienība Papildus informācija Skaits Rezervēt
Pirts17,07 EURStundaViesnīcā izvietotā pirts palīdzēs atbrīvoties no ikdienā uzkrātā sasprindzinājuma. Omulīgs telpu dizains, klusināta mūzika, baseina ūdens čalas, silta grīda zem kāju pēdām, tvaika pirts aromātiskie garaiņi, iegremdēšanās aukstā ūdens baļļā
Nakšņošana LUX numurā113,83 EURNaktsEkstra klases numurs divām personām, komunikabli un patīkami iekārtots.Interjerā dabīgi iekļaujas guļamistaba, dzīvojmā zona ar dīvānu un nelielu kafijas galdiņu, rakstāmgalds un TV, telefons, kā arī burbuļvanna, WC un halāts.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (lielā gulta)49,80 EURNaktsJumta istaba I kategorija Romantisks un ērts numurs divām personām (ar vienu gultu 140x200 cm). Tajā ir duša/WC, TV un galdiņš.
Konferenču telpa21,34 EURStunda138m2 no 70-100personām.
Atpūtas telpa17,07 EURStundaViesnīcā izvietotā pirts palīdzēs atbrīvoties no ikdienā uzkrātā sasprindzinājuma. Omulīgs telpu dizains, klusināta mūzika, baseina ūdens čalas, silta grīda zem kāju pēdām, tvaika pirts aromātiskie garaiņi
Konferenču telpa142,29 EURDienaVai 15Ls/stundā. 138m2 no 70-100personām.
Gultu papildvietu skaits14,23 EURNakts
Nakšņošana 1-vietīgā numura49,80 EURNaktsMājīgs standarta klases numurs vienai personai (ar vienu gultu 130x200 cm) . Tajā ir duša, WC, TV un telefons.
Nakšņošana 2-vietīgā numurā (lielā gulta)64,03 EURNaktsJauks standarta klases numurs divām personām (arvienu gultu 140x200 cm). Tajā ir duša/WC, TV, telefons,skapis,atpūtas krēsli, rakstāmgalds un papildus sofa.

Laika periods: no     līdz 
Cilvēku skaits:
Pasūtītāja dati
Vārds, uzvārds/Nosaukums:*
Telefons:*
E-pasts:*
Jūsu ziņa:
Drošības kods: